Festival Juu Jääb

Festivali Juu Jääb logo

Läbi aastate on Juu Jääb pakkunud oma publikule midagi uut ja põnevat, rikastades inimeste kuuldesensoreid ka juba kõrgelt tunnustatud muusikalise assortiiga. Festival Juu Jääb on oma publiku nägu – nooruslik kuid elutark, seiklusjanuline kuid rahu armastav. Juu Jääb pakub võimalust muusika saatel õõtsuda, tunda rõõmu muusikast ja loodusest, veeta aega uute ja vanade sõpradega, kaasa laulda ja tantsida. Kogu see melu parimate veinide ja söökide saatel.

Muhu tulevikumuusika festival  “JUU JÄÄB “ tähistab tänavu oma 20ndat juubelit ja toimub 28.06 -03.07.2016  Muhus ja  Kuressaares. Juu Jääb on igasuvine  rahvusvaheline  kohtumispaik  muusikutele,  kunstnikele ja publikule, tutvustades samas Eesti saarte  erilist  atmosfääri mõnele tuhandele festivalikülalisele juba kaks aastakümmet.

20. juubelifestivali üks peaesinejatest on  maailamakuulus jazzmuusika taaselustaja ja legendaarne  Raadio BBC 6Music  saatejuht Gilles Peterson Londonist.

Eesti Filharmoonia Kammerkoor koos solistidega annab festivalil oma 35. tegutsemisaasta juubelikontserdi Muhu kirikus 2 juulil.