Festival Juu Jääb

Aeg: 
01. märts 2016
Töö käib
Fesivali Juu Jääb kodulehe esikaas

Villu Veski sünnipäeva kontserdi filmimine 2016 aastal viis meid kokku festivaliga Juu Jääb. Meie eesmärk oli aidata festivali kunstilisel juhil Villu Veskil oma plaane ellu viia.

20. tulevikumuusikafestival Juu Jääb 2016

ITrotid aitas luua festivalile uue näo. Aitasime korrastada turundusskeemi mudelile - festivali uus kodu on Muhu Muusikatalu kus toimub tulevikumuusikafestival Juu Jääb. Uus nägu internetis - koduleht www.juujaab.ee,. Kujundus Juho Kalberg, programmeerimine Kaido Toomingas, sisu Tiit Lepik. Proovisime sotsiaalmeediakanalites töötavat süsteemi luua. Tiit Lepik viis läbi taskukohase ja eduka Google ja Facebooki abil toimiva piletimüügikampaanija, kontod said uue kujunduse jne,

28. juuni kuni 03. juuli 2016 Muhus toimiv festival möödus edukalt. Alo Jaanivald oma DC Audio meeskonnaga oli kohal uute KV2 kõlaritega.Tegi festivali pealaval heli ja mitmerealist salvestust. ITrottide videotiim tootis videosisu Avisioni tehnilistele lahendustele - suurtele ekraanidele lava kõrval ja ekraanidele lava taga. Samuti jäädvustasime festivali videopildis ja pakkusime jõudu mööda igapäevast videokajastust. Videotiim oli kooseisus režisöör Artur Granström, operaatorid Artur Talvik jr, Kaido Einama ja produtsent Tiit Lepik.

Arhiivist on kaks videot kokku monteeritud - Artur Granströmi monteeritud Laura lugu ja Andri Puusepp monteeris Vera Kondratieva lugu.